Connect with Us

Kader mëson se e ëma e ka mashtruar/ Sedat betohet për hakmarrje

Life Style

Kader mëson se e ëma e ka mashtruar/ Sedat betohet për hakmarrje

Publikuar

-

Feride mëson se Banu po e mashtron Kaderin për t’i marrë palcën. Ajo i tregon Kaderit se Banu i ka bërë analizat pa dijeninë e saj. Kader shpërthen në lot kur mëson çfarë ka bërë e ëma.

Ajo shkon tek Banu dhe i kërkon llogari. Sedat dëgjon sherrin e Banus me Kaderin dhe mëson se ajo është vajza e saj e vërtetë. Feride akuzon Nerimanin se ka gisht në çështjen e Kaderit.

Banu mendon se Sedati nuk e ka marrë vesh që Kader është vajza e saj. Sedat betohet se do hakmerret ndaj Banus që ia ka mbajtur fshehur këtë fakt.

Gynej i bën një surprizë me fishekzjarre Songylit përpara konviktit të jetimores. Kader sheh një ëndërr sikur e ëma e mohon si vajzën e saj. Songyl i qëndron pranë Kaderit në këto momente të vështira që po kalon./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE