Connect with Us

U tha se ishte në lidhje dashurie me biznesmenin indian/ Agnesa Vuthaj flet për dashurinë

Showbizz

U tha se ishte në lidhje dashurie me biznesmenin indian/ Agnesa Vuthaj flet për dashurinë

Publikuar

-

Ish misi shqiptar Agnesa Vuthaj, pak kohë më parë u përfol për një lidhje dashurie me biznesmenin indian Chetaan Sandesara. Mirëpo modelja i mohoi të gjitha dhe reagoi nëpërmjet një statusi jku sqaroi të gjithë ndjekësit.

Pas këtij lajmi, ajo nuk ka treguar asnjë detaj lidhur me çështjet e zemrës dhe për herë të parë ka folur në “Jo vetëm modë”.

Në një intervistë nga Parisi me Orinda Hutën, ajo ka pranuar për herë të parë se është në një lidhje. Kur u pyet nëse është apo jo e dashuruar ajo tha se është duke njohur dikë.

Në intervistë, Agnesa ka zbuluar detaje rreth personit që i ka vjedhur zemrën dhe do të na duhet të presim ditën e dielë për t’i mësuar.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: