Connect with Us

Delinda Disha flet për gjyqin/ Aktorja e humorit akuzon Top Channel për falsifikim kontrate

Showbizz

Delinda Disha flet për gjyqin/ Aktorja e humorit akuzon Top Channel për falsifikim kontrate

Publikuar

-

Aktorja e humorit Delinda Disha bëri bujë të madhe në media me largimin e saj nga ‘Portokalli’ në nisje të sezonit të shtatorit. Mes saj dhe drejtuesve të Top Channel nisi një betejë ligjore pasi televizioni e ka akuzuar aktoren se u largua nga “Portokalli” duke shkelur rregullat e kontratës dhe nxjerrjen e sekreteve artisike.

Sipas një postimi të Aulona Mustës në rrjetet sociale, Delinda pritet jetë e ftuar në emisionin “Thumb on” ku pritet të flasë në lidhje me këtë çështje dhe për të zbuluar më shumë do të na duhet të presim deklaratën e saj të plotë në emision.

“Rikthehemi te dielen 😍😍 I mbaruam pushimet ne, keshtu qe te dielen behuni gati per super Thumbon 😍😍 Delinda Disha flet per here te pare ekskluzivisht per gjyqin me Vjollca Hoxhen dhe akuzon Top Channel per falsifikim kontrate. Jofiel Koco, astrologu i njohur rikthehet ne Thumbon kete here per te bere parashikimet e tmerrshme mbi CoronaVirusin 😱😱😱 Agjenti vjen si gjithmone me lajme shume, nderkohe qe te tjerat po i leme per te dielen. Ora 21.00 ne Rtv Ora”, shkruan Aulona Musta krahas videos promo të emisionit Thumb që do të transmetohet të dielën.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ne forme me Aulonen (@aulonamusta) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: