Connect with Us

Klea Huta konfirmon shtatzëninë/ Me foton e ëmbël zbulon gjininë e bebit

Showbizz

Klea Huta konfirmon shtatzëninë/ Me foton e ëmbël zbulon gjininë e bebit

Publikuar

-

Prej kohësh në media u përfol se Klea Huta dhe Elgit Doda janë në pritje të ëmbël, por deri në këto momente, asnjëri prej tyre nuk konfirmoi asgjë prej këtyre lajmeve.

Pak më parë, Klea Huta ka publikuar një foto të ëmbël ku shfaqet e shtrirë në krevat dhe tregon barkun e rrumbullakosur.

“Mos u vono të nxitosh o shpirti im” , shkruan moderatorja në përshkrimin e fotos. Më poshtë ajo zbulon edhe gjininë e vogëlushit. Klea ka treguar se po pret një djalë pasi në foto shkruan: “Ne të dy”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: