Connect with Us

Moderatorja nuk e harron këtë ditë/ Floriana Garo uron festën e mësuesve me foton e veçantë

Showbizz

Moderatorja nuk e harron këtë ditë/ Floriana Garo uron festën e mësuesve me foton e veçantë

Publikuar

-

Moderatorja Floriana Garo prej kohësh së bashku me familjen e saj jeton në Zvicër. Ish-miss Shqipëria publikon shpesh në rrjetet sociale momente të përditshmërisë atje, ndërsa së fundmi ka publikuar një foto të shumë viteve më parë krah babait të saj.

“Gëzuar 7 marsin babushi im”, ka shkruar Floriana në foton ku shfaqet e lumtur krah babait të saj.

Kujtojmë se Floriana u bë nënë për herë të dytë vetëm pak kohë më parë dhe në intervistat e saj është shprehur se për momentin do të përkushtohet fëmijëve të saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U martua me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar në ndihmë të Shqipërisë

Publikuar

-

Nga

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë në këto ditë të vështira ku të gjithë po përballen me Coronavirusin. I martuar prej dy vitesh me biznesmenen shumë të fuqishme miliardere nga Kina, me të cilën ka edhe një djalë, ka treguar se të dy kanë vendosur të dërgojnë 200 mijë maska drejt Shqipërisë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditët plot dashuri të Ajkës dhe Xhensila Myrtezajt në karantinë/ Këngëtarja publikon videot e ëmbla me të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, ka treguar se si po e kalon këtë periudhë izolimi në shtëpinë e saj së bashku me Besin dhe Ajkën. Xhensila ka publikuar disa video ku shihet duke luajtur me Ajkën e vogël e cila duket se argëtohet shumë me prindërit e saj. Në njërën nga […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Publikuar

-

Nga

Sot, moderatori dhe producenti Turjan Hysko feston 35 vjetorin e tij të linjdes dhe në këtë ditë të vecantë për të ka marrë shumë urime e surpriza nga miqtë e familjarët e tij. Edhe pse në karantinë, Turjani ka publikuar një video në Instastory ku tregon se si miqtë e familjarët i kënduan këngën e […]

LEXO TE PLOTE