Connect with Us

U martuan pak kohë më parë por nuk jetojnë bashkë/ Blero tregon arsyen

Showbizz

U martuan pak kohë më parë por nuk jetojnë bashkë/ Blero tregon arsyen

Publikuar

-

Blero dhe Afrona u martuan verën e kaluar në një ceremoni shumë luksoze pranë detit. Ata i thanë po njëri-tjetrit në perëndimin e diellit duke i betuar dashuri të përjetshme njëri-tjetrit.

Gjatë një interviste për Mirage, Blero ka zbuluar më tepër detaje lidhur me jetën e re. Blero ka zbuluar se ata nuk bashkëjetojnë së bahsku dhe kjo ka një arsye.

Ata nuk kanë ndarë mendje se ku do të jetojnë, midis Prishtinës dhe Zvicrës dhe kështu do të vazhdojnë edhe për pak kohë.

“Unë jetoj në Prishtinë, ndërsa Afrona vazhdon të jetojë në Zvicër. Unë e respektoj punën e Afronës dhe mendimet e saj. Ajo ka punën në Zvicër dhe duhet t’i mbarojë kontrata. Afrona vjen shpesh në Prishtinë dhe ne po tentojmë të jetojmë këtu. Por nëse Afrona nuk përshtatet për një kohë të caktuar, ne shkojmë në Zvicër. Do e provojmë derisa të bindemi”, tha këngëtari.

Më pas i pyetur lidhur me zgjerimin e familjes ai ka thënë se e kanë në plan që të sjellin në jetë një fëmijë sa më parë, por largësia i ka penguar.

Për më tepër shihni videon dhe galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: