Connect with Us

VIDEO- Arta Elezaj shpërthen rrjetin/ Publikohet videoja ku shfaqet me të brendshme transparente dhe bën twerk

Showbizz

VIDEO- Arta Elezaj shpërthen rrjetin/ Publikohet videoja ku shfaqet me të brendshme transparente dhe bën twerk

Publikuar

-

Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur aktores Arta Elezajt. Një video e saj duke bërë tëerk është bërë virale në mediat sociale. Aktorja shqiptare shihet e veshur me të brendshme blu transparente duke dridhur të pasmet.

Nuk dihet ende se kush ka shpërndarë pamjet e saj intime por patjetër që kjo situatë duhet ta ketë vendosur në siklet Artën.

Arta nuk ka reaguar kundrejt kësaj video që është përhapur në rrjetet sociale me një shpejtësi të madhe dhe të gjitha mediat kanë shkruar pafund për aktoren bukuroshe.

Për më tepër shihni videon e nxehtë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U martua me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar në ndihmë të Shqipërisë

Publikuar

-

Nga

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë në këto ditë të vështira ku të gjithë po përballen me Coronavirusin. I martuar prej dy vitesh me biznesmenen shumë të fuqishme miliardere nga Kina, me të cilën ka edhe një djalë, ka treguar se të dy kanë vendosur të dërgojnë 200 mijë maska drejt Shqipërisë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditët plot dashuri të Ajkës dhe Xhensila Myrtezajt në karantinë/ Këngëtarja publikon videot e ëmbla me të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, ka treguar se si po e kalon këtë periudhë izolimi në shtëpinë e saj së bashku me Besin dhe Ajkën. Xhensila ka publikuar disa video ku shihet duke luajtur me Ajkën e vogël e cila duket se argëtohet shumë me prindërit e saj. Në njërën nga […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Publikuar

-

Nga

Sot, moderatori dhe producenti Turjan Hysko feston 35 vjetorin e tij të linjdes dhe në këtë ditë të vecantë për të ka marrë shumë urime e surpriza nga miqtë e familjarët e tij. Edhe pse në karantinë, Turjani ka publikuar një video në Instastory ku tregon se si miqtë e familjarët i kënduan këngën e […]

LEXO TE PLOTE