Connect with Us

VIDEO-Në ditëlindjen e saj e ëma i bën “namin” Marina Vjollcës: Ti tani je e martuar

Showbizz

VIDEO-Në ditëlindjen e saj e ëma i bën “namin” Marina Vjollcës: Ti tani je e martuar

Publikuar

-

Dy modertaoret më simaptike të ekranit, Marina dhe Luana Vjollca surprizuan mamanë e tyre për ditëlindje duke i trokitur në derë në mesnatë me tortë dhe lule në duar.

Pas kësaj ato kanë darkuar së bashku dhe gjithnjë pyetja që i shqetëson vajzat është se kush është e preferuara e mamit.

Nëpërmjet një video të postuar nga dy moderatoret e ëma zbulon ankesat që ka për vajzat më së shumti për Marinën.

“Luana vjen ndonjëherë të flejë tek unë, ndërsa ti, ti je e martuar ti”, ka pohuar mamaja e motrave Vjollca, duke shkaktuar shumë të qeshura në tavolinë teksa darkojnë.

Për më tepër shihni videon dhe galerinë e mëpsohtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: