Connect with Us

Historia prekëse e vajzës me aftësi të kufizuar/ Kida realizon ëndrrën më të madhe të saj

Showbizz

Historia prekëse e vajzës me aftësi të kufizuar/ Kida realizon ëndrrën më të madhe të saj

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u tregua një histori mjaft prekëse. Që në fëmijëri vajza me emrin Stela ishte diagnostikuar me spina bifida, një sëmundje e cila i kishte sjellë probleme në të ecur. Edhe pse familja e saj kishte bërë shumë sakrifica që ajo të shërohej nuk kishte pasur sukses.

Vajza gjithmonë kishte luftuar që të realizonte ëndrrat e saj, ku një ndër to ishte që të bëhëj këngëtare dhe të performonte në një skenë të madhe. Për të realizuar këtë dëshirë të saj Violeta kishte zgjedhur programin “Dua të të bëj të lumtur”. “Mami do të jetë gjithmonë pranë teje, por nuk e di se si të kam lënë që të jetosh vetëm. Në momentin e parë që nuk ndihesh mirë, unë do të vij direkte tek ti. Të dua shumë!”, ishin fjalët e saj për të bijën.

Misionit të mamasë për të realizuar këtë ëndërr iu bashkua edhe këngëtarja e mirënjohur dhe tepër e dashur për publikun shqiptar, Kida e cila ishte dhe një ndër artistet më të pëlqyera të Stelës. Kida e ndihmoi Stelën që të realizonte dëshirën që kishte, duke performuar së bashku me të hitin “Rikthejm na” dhe e ftoi që ta këndonin përsëri live në një nga koncertet e saj./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: