Connect with Us

Horoskopi javor/ Surprizat e papritura në karrierë dhe marrëdhëniet me paratë

Kuriozitete

Horoskopi javor/ Surprizat e papritura në karrierë dhe marrëdhëniet me paratë

Publikuar

-

Dashi

Nga fillimi i javës do të ndjeni një negativitet që ju rrethon. Do të ndjeheni të mërzitur apo edhe të trishtuar gjë e cila do të ndikojë në mënyrën tuaj të komunikimit me njerëzit përreth. Mbase do ta teproni me arrogancën tuaj.

Në punë do të keni shumë presion dhe kjo do të ndikojë në harmoninë e shtëpisë tuaj. Për beqarët, sugjerohet të shtyni çdo vendim që lidhet me martesën për një kohë. Do të mendoni dy herë përpara se të bëni investime të reja përndryshe investimi juaj do të shumëzohet me zero.

Demi

Ditët e para të javës do të jenë shumë të mira. Fokusi juaj do të jetë në punë. Me shumë vetëbesim do të arrini që të ecni para në biznesin tuaj. Ata që janë në kërkim të një pune do të kenë shanse të reja. Shëndeti dhe financat do të jenë të mira.

Binjakët

Në ditët e fillimit të javës, ju do të bekoheni nga Hëna dhe Jupiteri. Do të jeni gati për të kontrolluar shpenzimet tuaja dhe do të kurseni kur bëhet fjalë për gjëra të panevojshme. do tëkërkoni të investoni kursimet tuaja në opsionet më të mira. Hëna pozitive mund t’ju bëjë më energjikë. do të jeni gati për të përfunduar detyrën e vështirë me ndihmën e forcës tuaj të brendshme. Do të ketë edhe disa udhëtime të lidhura me punën, të cilat mund të jenë të dobishme në të ardhmen e afërt.

Gaforrja:

Në fillimin e javës, do të bekoheni nga Hëna pozitive dhe Jupiteri. Do të keni shumë siguri në vete dhe do të jeni shumë të lumtur. Shëndeti do të jetë i mirë. Njerëzit përreth jush mund të marrin ndihmë nga ju për të zgjidhur çështjet e tyre, të cilat mund të rrisin statusin tuaj. në frontin profesional, do të jeni gati për të marrë vendime të vështira, të cilat mund të shndërrohen në përfitime në të ardhmen e afërt.

Luani:

Në fillim të javës, do të jeni nën ndikimin e Hënës negative. Do të ndjeheni të mërzitshëm dhe do të përballeni me disa probleme shëndetësore, të cilat mund të sjellin vonesa në rutinën tuaj të përditshme. ju do të jeni viktimë e lëkundjeve të humorit. Disa nga të njohurit tuaj mund t’ju tradhtojnë. Shpenzimet tuaja për sende të panevojshme mund të kenë një efekt në kursimet tuaja. Do të planifikoni edhe për një udhëtim jashtë shtetit.  Beqarët do të shmangin marrjen e ndonjë vendimi të nevojshëm në lidhje me martesën.

Virgjëresha:

Në fillim të javës, Hëna juaj do të jetë pozitive, do të keni mundësi të shumta për të siguruar burim të ardhurash. Humbjet tuaja do të shndërrohen në fitime. Ju mund të filloni të punoni në një projekt i cili mund t’ju japë përfitime në të ardhmen e afërt. ju do të rrisni rrjetin tuaj social për të rritur statusin tuaj.

Peshorja:

Në fillim të javës do të bekoheni nga hëna pozitive, mund të keni paqe dhe lumturi mendore. Vetë-respekti juaj do të jetë i lartë. Ju mund të merrni mundësi të bollshme në drejtim të biznesit, të cilat mund të rritin biznesin tuaj në të ardhmen. ka të ngjarë të merrni një porosi të madhe, e cila mund të rrisë biznesin tuaj. Me ndihmën e një personi të rëndësishëm, ju mund të kapni majat në lidhje me punën tuaj.

Në frontin e brendshëm, do të ketë lumturi, ju mund të shijoni momentet tuaja romantike me të dashurin tuaj.

Akrepi

Në fillim të javës hëna pozitive mund t’ju bëjë të lumtur dhe do të mund të arrini synimet tuaja. Fati juaj mund t’iu sjellë mundësi të reja, të cilat mund të hapin rrugë të papritura në mënyrë pozitive. Shëndeti juaj do të përmirësohet.

Shigjetari:

Në tre ditët e para të javës, mund të mos keni situata pozitive përreth jush. Madje mund të keni probleme shëndetësore. Drejtimi i projekteve do të ndalet pa asnjë arsye.

Statusi juaj brenda shoqërisë mund të ndikohet për shkak të të folurit tuaj të ashpër. çështjet e konfliktit që nuk do të zgjidhen në mënyrë paqësore mund të shkaktojnë procedim ligjor me familjarët tuaj.

Bricjapi:

Në fillim të javës, ju do të jeni të zënë në punë. Problemet shëndetësore do të zgjidhen.
Do të planifikoni të rinovoni ose rindërtoni vendin tuaj të punës. Ju do të jeni në gjendje të mbani një ekuilibër të duhur midis jetës profesionale dhe asaj shtëpiake. Prestigji juaj brenda shoqërisë do të rritet. Mosmarrëveshjet me bashkëshortin do të duket se do të zgjidhen.

Ujori:

Në fillim të ditëve të javës, do të bekoheni nga hëna pozitive. Ju do të jeni në gjendje të kontrolloni kundërshtarët dhe armiqtë tuaj. Do të kontrolloni gjithashtu gabimet tuaja, të cilat do t’ju japin forcë dhe besim të brendshëm për të luftuar me mjedisin negativ përreth jush. paratë që ishin ngecur do të rikuperohen tani, të cilat do të rriten në kursimet.

Peshqit :

Në fillim të javës, hëna do të jetë pozitive ju do të jeni të lumtur dhe të sigurt. Do të planifikoni një kurs paraprak për të rritur aftësitë tuaja, të cilat janë në gjendje të rritin karrierën tuaj në të ardhmen e afërt. Përsa i përket dashurisë do të mund të shijoni momente emocionale./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: