Connect with Us

Kader tenton të vetëvritet para syve të nënës së saj/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Kader tenton të vetëvritet para syve të nënës së saj/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Banu shkon në jetimore për të biseduar me Kaderin por Feride e përzë. Të gjithë shqetësohen për Kaderin pasi nuk e gjejnë në asnjë vend. Kader hipën mbi çatinë e konviktit dhe tenton të vetëvritet. Banu përpiqet ta bindë Kaderin të mos e bëjë veprimin fatal por Kader është shumë e lënduar. Banu e vë Kaderin para një zgjedhje të vështirë dhe tenton të hidhet së bashku me të bijën. Kader vendos të mos hidhet për të mos mërzitur Songylin.

Banu largohet e refuzuar nga Kaderi. Gokhan ndihmon Toprakun në rregullimin e motorrit. Serkan i dhuron një telefon Ejlylit. Mesude merr një letër dhe mëson se duhet të paguajë një borxh. Mesude rrezikon të futet në burg por Kemal e siguron se do e zgjidhë këtë çështje. Sedat nxehet me Banun pasi ajo ende nuk e ka bindur Kaderin për t’i dhënë palcë Derinit. Gynej i shpreh dashurinë Songylit por kjo e fundit nuk i pranon gjestet e tij të dashurisë.

Serkan i tregon nënës së tij se nuk heq dorë nga Ejlyli. Kemal prezanton Mesuden me Banun por kjo e fundit sillet ashpër me të dhe i tregon që ai ngacmon Ejlylin. Mesude nuk e beson Banun dhe i kërkon Kemalit të japë dorëheqjen. Mesude i tregon Sedatit se Kader është vajza e Banus. Sedat shtiret sikur nuk e beson Mesuden dhe përjashton Kemalin nga puna./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: