Connect with Us

Momente emocionuese në një foto/ Robert Berisha uron nënën e tij për 8 Mars

Showbizz

Momente emocionuese në një foto/ Robert Berisha uron nënën e tij për 8 Mars

Publikuar

-

Këngëtari Robert Berisha ka zgjedhur të urojë nënën e tij në një mënyrë shumë të veçantë. Me anë të fotoje shumë domethënëse për të dy ai ka treguar disa momente shumë emocionuese.

Imazhi të cilin e ka publikuar bart në vete dy momente emocionuese. Intervenimin që kishe pasur nëna e tij dhe kemo-terapis e edhe momentin kur lindi vajza e tij Renee.

“Urime Mamiq 8 marsin 🌹 ketu kemi dal 1 ore mas qe lindi Renee 😊 ke qen shendosh e mirë edhe pse mas operacionit qe e pate dhe kemo-terapis,prap se prap happy ke qen edhe shum e fortë..ishalla tkom mirë edhe plot vite tjera Mamiqi jem..Urime 8 marsin 🌹🌹🌹 Të du 😘😘😘”, ka shkruar Roberti pranë fotos me nënën.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: