Connect with Us

Morena Taraku prek me dedikimin e ndjerë për të ëmën/ ”O Zot përqafoje nga unë”

Showbizz

Morena Taraku prek me dedikimin e ndjerë për të ëmën/ ”O Zot përqafoje nga unë”

Publikuar

-

Sot me rastin e festës së 8 Marsit, këngëtarja Morena Taraku ka bërë një dedikim mjaft të ndjerë për nënën e saj që prej vitesh është ndarë nga jeta.

Morena ka publikuar një foto të vjetër nga fëmijëria, teksa ka pozuar pranë të ëmës, ndërsa krahas postimeve shkruan fjalët më të ndjera për të.

“Urime 8 marsi! S’ka kush tjetër e zëvendëson vendin tënd në këtë ditë, pos teje, shoku besnik i jetës time ti o nënë!

E bukura ka vetëm një emër dhe ajo je ti.”- shkruan këngëtarja. “E ty Zot i dashur të kërkoj një nder… Mund ta përqafosh nënën time e t’i thuash që është nga unë…

Atyre që sot ju mungon nëna në shtëpi, ikni dhe përqafoni babain, ashtu si e bëra unë gjithmonë.”- janë fjalët e ndjera të Morenës në një tjetër postim.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: