Connect with Us

Përplasja mes Keisit dhe Roza Latit/ Moderatorja tregon bisedën me Stresin

Showbizz

Përplasja mes Keisit dhe Roza Latit/ Moderatorja tregon bisedën me Stresin

Publikuar

-

Përplasja mes moderatores Roza Lati dhe gruas së Stresit, Kejsit bëri shumë zhurmë në media.

Pas një skeçi të realizuar me Stresin në emisionin e saj “Why Not”, moderatorja dhe partnerja e Stresit, Keisi, reaguan shumë ashpër në rrjetet sociale ndaj njëra-tjetrës.

E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, Roza Lati ka treguar bisedën me Stresin, pas sherrit të bujshëm me partneren e tij. Moderatorja tregoi se Stresi nuk ka pasur dëshirë ta diskutojë më tej këtë temë, ndaj i ka kërkuar të mos flasin për këtë.

E pyetur nga Rudina Dembacaj se pse u ofendua Keisi në këtë mes, Roza u shpreh: “Nuk e di, ma thuaj ti! Mua nuk më takon të flas për këtë gjë sepse edhe Stresi më tha ‘O Roz nuk dua që të flasim për këtë’. I thashë ‘Ke të drejtë’.

Me thënë të drejtën ne si stafi i “Why Not”, u përpoqëm shumë ta nxirrnim Stresin sa më mirë nga ajo histori dhe të merrja një reagim të ashpër nga zonjusha, ishte një pikëpyetje shumë e madhe për mua. Por nuk mundem të flas më tej sepse nuk më takon.”- ka rrëfyer moderatorja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: