Connect with Us

Arilena Ara në Eurovizion/ Versioni i ri i këngës ‘Shaj” me një tjetër titull

Showbizz

Arilena Ara në Eurovizion/ Versioni i ri i këngës ‘Shaj” me një tjetër titull

Publikuar

-

Këngëtarja Arilena Ara u shpall fituese e Festivalit të këngës dhe do të na përfaqësojë në Eurovizion. Arilena ka gati këngën në versionin në gjuhën angleze për të konkurruar në Eurovision 2020. “Shaj” ishte kënga e cila u komentua shumë nëpër mediat shqiptare, pas triumfit në festivalin e këngës RTSH, kjo pasi sipas publikut ajo nuk e meritoi fitoren para Elvana Gjatës.

Tani, Arilena ka gati edhe versionin e ri të kësaj kënge e cila do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision. Kënga tani titullohet “Fall from the sky” dhe është e kompozuar nga muzicientë ndërkombëtarë.

Arilena ka gati edhe klipin i cili do të publikohet këto ditë. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: