Connect with Us

Aspak pasionantë/ Shenjat e horoskopit që iu “shteron” dëshira shumë shpejt

Kuriozitete

Aspak pasionantë/ Shenjat e horoskopit që iu “shteron” dëshira shumë shpejt

Publikuar

-

Peshoret

Peshoret i urrejnë konfrontimet dhe konfliktet, dhe nëse duan të dalin nga një marrëdhënie që nuk kas pasion, ata do të duhet të bëjnë shumë gjëra që nuk i pëlqejnë. Është më mirë t’i mbani gjërat ashtu siç janë dhe të kërkoni të mirat në marrëdhëniet e tyre. Nëse Peshorja duhet të shkëputet emocionalisht, ata do ta bëjnë këtë gjë.

Peshqit

Peshqit janë jashtëzakonisht të sjellshëm, të dhembshur dhe nuk duan të dëmtojnë ndjenjat e askujt, veçanërisht partnerëve të tyre. Ata do të përpiqen të injorojnë faktin që nuk ka pasion dhe do ta shprehin atë dëshirë në projekte të jashtme siç janë në artin e tyre.

Gaforrja

Dashuria dhe familja janë gjërat më të rëndësishme në jetën e Gaforres dhe nuk do të rrezikojnë lumturinë e fëmijëve të tyre për asgjë. Nëse ata janë në një marrëdhënie pa pasion, Gaforrja do të përqendrohet në gjërat që duhen për ta ruajtur këtë marrëdhënie.

Virgjëresha

Meqenëse Virgjëresha mund të jetë shumë analitik,ata shikojnë lidhjen e tyre pa pasion dhe shohin përtej asaj që mungon, duke menduar në vend se si ta rregullojnë atë. Ata mund të rregullojnë pothuajse asgjë dhe kjo përfshin marrëdhëniet e tyre. Ata do të bëjnë hulumtimin, do të shkojnë në terapi çifti me partnerin e tyre dhe do të bëjnë gjithçka që duhet të bëhet për ta rikthyer atë shkëndijë.

Bricjapi

Bricjapët janë të mençur dhe e dinë që marrëdhëniet ndryshojnë vazhdimisht, por kjo nuk do të thotë se është e lehtë për t’u rregulluar. Ata janë mjaft të durueshëm për të pritur dhe për të parë nëse pasioni mund të kthehet në marrëdhëniet e tyre, por nëse jo, Bricjapi kërkon mënyra për t’u kënaqur me mënyrën se si është marrëdhënia tani./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: