Connect with Us

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Takime dashurie dhe punë të reja

Kuriozitete

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Takime dashurie dhe punë të reja

Publikuar

-

Dashi

Sot fillon një javë e re në të cilën do të jeni në gjendje të shkëlqyeshme: mbi të gjitha në dashuri, yjet do jenë pranë jush dhe do t’ju lejojnë të jetoni momente gëzimi të madh me partnerin tuaj. Një lajm i mirë gjithashtu mbërrin në punë, por merreni si zakonisht: në të kaluarën jeni zhgënjyer disa herë, kështu që tani pak më shumë kujdes.

Demi

Sipas horoskopit të Paolo Fox sot po përballeni me një periudhë të vështirë, por është e drejtë që ju të gjeni energjitë e duhura për të reaguar. Ju keni qarë shumë gjatë ditëve të kaluara, por e vërteta është se vetëm ju mund të përmirësoni situatën tuaj.

Binjakët

Për shumë prej jush që kërkojnë një shok shpirti, një javë e mbushur me lajme të mira do të fillojë. Sipas horoskopit të Paolo Fox sot, në fakt, nga kjo e hënë do të takoni njerëz shumë interesant. Gjëja e rëndësishme, si gjithmonë, nuk është të lini pas dore punën: keni përgjegjësi që nuk mund t’i shmangni për momentin.

Gaforrja

Është koha e duhur për të mbledhur energji dhe për të përfunduar një projekt në të cilin keni qenë i përfshirë për një kohë të gjatë. Nuk ka më shpërqendrime dhe humbje kohe, nëse keni një qëllim është mirë që çdo pjesë e kohës tuaj të jetë e destinuar për këtë. Mos lini pas dore njerëzit më të rëndësishëm për ju.

Luani

Sipas horoskopit të sotëm nga Paolo Fox do të duhet të merresh me mashtrime të ndryshme, veçanërisht në familje. Në këto ditë ka pasur mosmarrëveshje që nuk i keni kapërcyer ende, në këto raste, mënyra e vetme për të marrë gjithçka pas jush është të flisni hapur, madje të shkoni përsëri në përplasje. Në fund, dashuria që ju lidh me të dashurit tuaj do të mbizotërojë mbi pjesën tjetër, besim.

Virgjëresha

Sipas horoskopit të Paolo Fox sot (9 Mars 2020), do të duhet të përballeni me një ditë plot ankth. Ju shqetësoheni për disa afate kohore në punë, por edhe për disa keqkuptime të shumë si çift. Keni frikë për të ardhmen, por yjet ju këshillojnë që të përballeni javën e re me një buzëqeshje, sepse gjithashtu do t’ju sjellë shumë surpriza të këndshme.

Peshorja

Një fillim i mbarë i javës është duke pritur për ju, të bërë mbi të gjitha të bashkëfajtorit me partnerin tuaj. Ju keni kapërcyer disa grindje që ju kishin larguar dhe tani dëshironi të bëni vetëm kohën e humbur. Bëni atë, por pa nënvlerësuar angazhimet e punës dhe disa afate kohore në familje: me angazhimin e duhur, nuk do të lini asgjë pas.

Akrepi

Sipas horoskopit të Paolo Fox sot keni një ditë shumë të ngarkuar përpara. Shumë mendime në mendjen tuaj, shumë shpërqendrime nga angazhimet tuaja të përditshme dhe mbi të gjitha shumë paqëndrueshmëri në çiftin tuaj.

Shigjetari

Horoskopi i Paolo Fox sot ju sheh si protagonistë të shkëlqyer në dashuri. Ju dëshironi të krijoni kohë të humbur me një person të veçantë që keni gjetur pas një kohe të gjatë. Mos i dëgjoni ata që ju thonë se është një rrezik shumë i madh, nëse është mirë për zemrën tuaj, kënaqni dëshirat tuaja për një herë.

Bricjapi

Do të ketë nervozizëm këto ditë. Ju nuk keni pasur një fundjavë të mirë dhe kjo e hënë gjithashtu nuk do të përmbushë pritjet tuaja. Arsyeja për këtë qëndron në një situatë të paqëndrueshmërisë së madhe në punë, e cila nuk ju lejon të shikoni të ardhmen me besim. Mundohuni të rezistoni, sigurisht që do të vijnë kohë më të mira.

Ujori

Sipas horoskopit të Paolo Fox, sot nuk do të keni shumë për tu ankuar. Gjatë ditëve të kaluara, ju keni marrë një lajm të shkëlqyeshëm për punën tuaj, që shqetëson ju dhe disa kolegë që ju interesojnë shumë. Megjithatë, në shtëpi, disa prej jush janë duke pritur për një ngjarje të lumtur që po afron. Atmosfera është fantastike, jetojeni.

Peshqit

Mbase kohët e fundit keni lënë pas dore atë që dëshironi me të vërtetë. Të hutuar nga puna dhe miqtë, ju përfunduat duke e tepruar dashurinë dhe madje edhe nëse në zemrën tuaj e dini se ju intereson shumë, mesazhi që doli është krejt e kundërta. Do të keni gjithë këtë të hënë për t’u falur./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: