Connect with Us

Xhemre aksidenton Defnen nga xhelozia/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Xhemre aksidenton Defnen nga xhelozia/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Sedat përjashton Kemalin nga puna. Neriman vendos të mbajë anën e Kaderit dhe nuk e lejon të takohet më me Banun. Xhemre është shumë pranë zbulimit të së vërtetës por sërish nuk arrin të mësojë që babai i ka lënë trashëgimi. Toprak përgatit një darkë romantike me Feriden. Edhe Gokhan me Xhemren dalin së bashku për darkë.

Defne bëhet xheloze kur mëson se Gokhan ka dalë me Xhemren. Banu telefonon Kaderin por kjo e fundit vendos të mos i flasë. Songyl paralajmëron Banun të mos e shqetësojë më Kaderin. Banu e njofton se Derini është duke vdekur.

Xhemre dhe Gokhan i shprehin ndjenjat njëri-tjetrit. Xhemre vendos të ngasë motorrin e Gokhanit dhe aksidenton padashje Defnen. Policia arreston Mesuden. Kemal i premton Mesudes se do e shpëtojë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE