Connect with Us

Zyrtarisht bashkë/ Kylie dhe Travis rikthehen sërish në krahët e njëri-tjetrit

Showbizz

Zyrtarisht bashkë/ Kylie dhe Travis rikthehen sërish në krahët e njëri-tjetrit

Publikuar

-

Kylie Jenner dhe partneri i saj Travis Scott janë kthyer sërish bashkë pas një ndarje prej muajsh.

Gjatë muajit tetor të vitit të kaluar mediat e huaja shkruajtën se Kylie dhe Travis i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Sipas burimeve të TMZ, miliarderja 22-vjeçare ende nuk është e gatshme t’i japë një emër raportit të saj me reperin dhe babanë e vajzës, por çifti ka kaluar shumë kohë së bashku dhe nuk kanë pasur lidhje të tjera gjatë kësaj kohe. Burimet thonë se ata kanë disa javë që janë kthyer bashkë. Burimet pohuan se Travis dhe Kylie”rregullisht flenë nën të njëjtën çati” dhe nuk kanë pasur lidhje të tjera gjatë kësaj kohe.

“Gjërat janë të shkëlqyera mes Kylie-t dhe Travis. Ata janë shumë të lumtur. Kylie ende nuk po e etiketon lidhjen e tyre. Duket se ata nuk po dalin me njerëz të tjerë” ka thënë një burim për People javën e kaluar. Kylie konfirmoi ndarjen në tetor, kur bëri një postim në Tëitter se kishte raporte të shkëlqyera me Travis dhe se miqësia e tyre dhe vajza ishin përparësia e saj më e madhe. Por ajo ka vendosur t’i japë fund kësaj ndarjeje!

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: