Connect with Us

Ejlyl bën marrëveshje për të shpëtuar nënën/ Zbuloni çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Ejlyl bën marrëveshje për të shpëtuar nënën/ Zbuloni çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Kemal e vë Ejlylin në një situatë të vështirë me qëllimin që ajo të kthehet në shtëpi. Songyl, Kader dhe Xhemre përpiqen ta ndihmojnë Ejlylin por kjo e fundit nuk pranon t’i vendosë shoqet në pozitë të vështirë.

Defne kërkon të bëhet sërish shoqe me Xhemren por prapa këtij veprimi fshihet një qëllim. Ajo i tregon Xhemres se është dashuruar me Gokhanin. Xhemre shkon të takojë Burakun në burg dhe mëson se ai donte të hakmerrej ndaj Defnes kur i vuri flakën ballos.

Gokhan i lutet Xhemres ta nxjerrë nga burgu. Xhemre nuk e beson Gokhanin dhe nuk e ndihmon. Ejlyl vendos të bëjë një marrëveshje me Nazanin për të shpëtuar nënën. Ajo i kërkon para Nazanit dhe në këmbim do të ndahet nga Serkani. Kader vendos t’i shpëtojë jetën motrës së saj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: