Connect with Us

“Jam tërhequr, është shumë e vështirë”/ Moderatorja seksi rrëfen eksperiencën e saj si nënë

Showbizz

“Jam tërhequr, është shumë e vështirë”/ Moderatorja seksi rrëfen eksperiencën e saj si nënë

Publikuar

-

Genta Cana është një nga moderatoret më seksi shqiptare. Para pak kohësh ajo u bë nënë për herë të parë e një vajze të cilën e ka quajtur Ella.

Bukuroshja bjonde ka treguar për vështirësitë e të qënit nënë si dhe për vendimin që ka marrë në lidhje me numrin e fëmijëve që do të ketë në të ardhmen pasi në një intervistë të mëparshme në emisionin Ftesë në 5 ajo është shprehur se me dëshirë dëshironte aq fëmijë sa një skuadër futbolli.

E ftuar sot tek Bieta Sulo ajo është shprehur se e ka përjetuar një depresion të vogël pasi e ka patur shumë të vështirë.

“Presioni psikologjik, puna e oreksit që thuajse u largua. Pata një lloj depresioni pas lindjes.

Është një periudhë domosdoshmërisht do ta kalosh. Sidomos për një femrë që është mësuar të jetë në lëvizje. Dhe e gjen veten të mbyllur me një bebe që duhet të kujdesesh për të.

“Ndjenja më e mirë në botë dhe e frikshme. Është ajo ndjenja e shumë pyetjeve në kokë dhe sheh para teje një bebe të vogël e thua a është e imja kjo krijesë kaq e vogël.”

Në këtë moment moderatorja i ka kujtuar një emision të mëparshëm ku Genta shprehej se në të ardhmen do të donte të kishte shumë fëmijë, me shumë dëshirë do të kisha një skuadër futbolli.

“Unë i dua shumë fëmijët por tërhiqem prej asaj që kam thënë po është shumë e vështirë. Ndoshta do të mbetet vetëm Ella në jetën tonë”, është shprehur Genta Cana.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: