Connect with Us

“Me ty çdo ditë është një bekim”/ Alex Rodriguez i bën dedikimin më romantik Jennifer Lopezit

Showbizz

“Me ty çdo ditë është një bekim”/ Alex Rodriguez i bën dedikimin më romantik Jennifer Lopezit

Publikuar

-

Ditën e sotme, Alex Rodriguez ka kujtuar ditën ku i ka propozuar Jennifer Lopez dhe në këtë përvjetor i ka bërë Jenniferit urimin më romantik për përvjetor. Ai ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Instagram për të publikuar një video me momentet më të bukura që çifti ka kaluar së bashku.

“Një vit më parë në një plazh në Bahamas… Unë isha shumë nervoz, më nervoz se gjithë karriera ime. U ula në gjunjë dhe ti më the “Po”.Jennifer, çdo moment me ty është një bekim. Ti je shoqja ime më e mirë, frymëzimi im, një nënë e mahnitshme dhe një model i të gjithëve.

Macha, kam aq fat që jam me ty. Faleminderit që e ke bërë jetën time më të mirë. Mezi pres të bëj më shumë kujtime me ty”, shkruan Arod. Disa detaje kanë dalë mbi dasmën e çiftit e cila pritet të mbahet në verë në brigjet e Miami, aty ku çifti ka marrë me qera një mega jaht luksoz.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: