Connect with Us

Një tjetër martesë në fshehtësi/ Reperi shqiptar i jep fund beqarisë

Showbizz

Një tjetër martesë në fshehtësi/ Reperi shqiptar i jep fund beqarisë

Publikuar

-

Reperi Gold Ag ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm shumë të mirë. Reperi i ka dhënë fund beqarisë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi nëpërmjet një postimi në Instagram ku tregon dy duar të bashkuara që formojnë shqiponjën dhe në sy bien unazat.

Kurorëzimin ai e ka bërë pak ditë më parë, më 5 mars por ditën e sotme ka vendosur ta bëjë publik. Reperi është kujdesur që jetën e tij ta mbajë gjithmonë larg mediave dhe për partneren e tij nuk dihen shumë detaje.

Ajo është shqiptare dhe prej shumë vitesh jeton në Zvicër. Ata kanë më shumë se katër vite bashkë dhe më në fund gjërat i kanë bërë zyrtare.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: