Connect with Us

“Të dua përgjithmonë”/ Babai i Dua Lipës bëhet romantik në 25 vjetorin e tij të martesës

Showbizz

“Të dua përgjithmonë”/ Babai i Dua Lipës bëhet romantik në 25 vjetorin e tij të martesës

Publikuar

-

Babai i këngëtares me famë botërore Dua Lipa i ka shprehur të gjithë dashurinë bashkëshortes së tij me rastin e 25 vjetorit të martesës. Dukagjin Lipa dhe Anesa Lipa janë prindërit e këngëtares së famshme, Dua Lipa.

Edhe pse kanë tre fëmijë të rritur, dyshja janë gjithmonë e më të dashuruar me njëri-tjetrin. Këtë e kanë treguar edhe sot që festojnë 25-vjetorin e martesës. Dukagjini i ka bërë një dedikim mjaft special partneres së tij.

“Ja dolëm të kalonim më shumë se çe kisha imagjinuar. 2 luftëra dhe shumë manovra për arritur këtu ku jemi sot. Faleminderit që qëndrove pranë ideve të mia të çmendura dhe më dhe tre fëmijë të bukur. Të dua. Gjithmonë. Zoti dhe Zonja Lipa, 25 vite sot”, shkruan ai në fotot ku shfaqen gjatë martesës së tyre./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa) on

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: