Connect with Us

Coronavirus prek dhe industrinë e filmave/ Shtyhet filmi i James Bond dhe Mulan

Showbizz

Coronavirus prek dhe industrinë e filmave/ Shtyhet filmi i James Bond dhe Mulan

Publikuar

-

Coronavirus ka prekur dhe industrinë e filmave ashtu si çdo sektor tjetër.

Filmi i James Bond “No Time to Die” ishte filmi i parë që mori një goditje të madhe në treg këtë javë, pasi prodhuesit e shtynë atë nga prilli deri në nëntor.

Filma të tjerë të publikuar kohët e fundit në Hollivud , si “Sonic the Hedgehog”, “Bloodshot” dhe “Mulan” , do të shtyhen në Kinë, ku 70,000 teatrot e rajonit mbeten të mbyllura për shkak të shqetësimeve të koronavirusit. Është e panjohur se kur do të hapen teatrot, kështu që më shumë filma ka të ngjarë të ndikohen në javët apo muajt e ardhshëm.

Kjo mendohet të sjellë dëme me miliona dollarë për kompanitë që kanë prodhuar filmat, duke qenë se Kina është një treg i madh për to./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: