Connect with Us

Ejlyl shpëton Mesuden por habitet nga veprimi i saj/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Ejlyl shpëton Mesuden por habitet nga veprimi i saj/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Ejlyl fut fshehurazi në jetimore motrën dhe vëllain. Kemal tenton t’i marrë fëmijët por Ejlyl nuk e lejon. Sedat ka përgatitur një plan për ta bërë Banun të pendohet që e ka gënjyer. Nëna e Gokhanit i lutet drejtorit të mos ia heqë bursën Gokhanit.

Ky i fundit nxehet me nënën dhe nuk dëshiron që ajo t’i lutet askujt për të. Ejlyl arrin ta nxjerrë nënën e saj nga burgu por habitet kur ajo ende vazhdon të mendojë për Kemalin. Mesude nuk e beson aspak Ejlylin. Një nxënës i ri me aftësi të veçanta vjen në kolegj por djemtë tallen me të.

Ejlyl duhet të zbatojë paktin që bëri me Nazanin dhe ndahet nga Serkani. Ky i fundit lëndohet nga veprimi i Ejlylit. Pasi operacioni i Derinit mbaron me sukses Sedat merr të bijën dhe largohet nga Banu./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: