Connect with Us

“Instagrami është për engjëjt që zgjedhin foton më të mirë”/ Arbenita Ismajli jep mesazhin për të gjitha vajzat

Showbizz

“Instagrami është për engjëjt që zgjedhin foton më të mirë”/ Arbenita Ismajli jep mesazhin për të gjitha vajzat

Publikuar

-

Modelja Arbneita Ismajli është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë për shkak të lidhjes së saj me Feron dhe për linjat e saj perfekte. Por së fundi Arbenita ka zbuluar se jo të gjitha që shihni në Instagram janë ashtu siç duken.

Të shumta janë vajzat që fiksohen pas modeleve për shkak të formave perfekte që shfaqin në foto në rrjetet e tyre sociale por Arbenita edhe pse duket super në formë ka ndarë me ndjekësit “defektet” që ka në trupin e saj.

“Instagrami është për engjëjt që zgjedhin foton më të mirë… Mos e krahasoni veten me asnjë tjetër që duket perfekt në Instagram… ose që të doni të jeni si ata… Të gjithë kemi të meta… Je shumë e bukur me që ra fjala”, shkruan modelja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: