Connect with Us

“Marrëdhënie intime me 15 meshkuj për dy orë”/Modelja që po bën namin, fotot bombastike të Chloe Khan

Showbizz

“Marrëdhënie intime me 15 meshkuj për dy orë”/Modelja që po bën namin, fotot bombastike të Chloe Khan

Publikuar

-

Modelja seksi e Playboy njihet shumë në Britani për shkak të bëmave të saj por sigurisht edhe të formave bombastike.

Ajo është arrestuar 140 herë, ka punuar si prostitutë VIP dhe është përdoruese e drogës. Sapo mbushi moshën madhore nisi të ekspozonte format e saj në sajte online dhe më pas u bë përfaqësuese e Playboy.

Pasi i dashuri 50 vjeç, identitetin e të cilit e mbajti mister, i bërtiti në fytyrë pas asnjë arsye, ylli 27 vjeçar i “Celebrity Big Brother” e la në vend, dhe i nxori në rrjetet sociale të gjitha “të palarat”.

Milionerja 27 vjeçare deklaroi se është single, dhe është larg personit manipulues e negativ, që jo vetëm duket si një “patate e shëndoshë e pagatuar”, por madje ka edhe inteligjencën e parimit në fjalë.

“Për të gjithë ato herë që menduat se ai me mbante me lekë, ishte thjesht një 50 vjeçar trokë të cilit i dhashë vetëm nder dhe respekt kur nuk e meritonte,” shkruan ajo.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: