Connect with Us

“Mos përsërisni gabimin e Italisë”/ Kledi Kadiu iu bën thirrje shqiptarëve

Showbizz

“Mos përsërisni gabimin e Italisë”/ Kledi Kadiu iu bën thirrje shqiptarëve

Publikuar

-

Balerini Kledi Kadiu i ka bërë thirrje të gjithë shqiptarëve të ndërgjegjësohen dhe të zabtojnë rregullat për të mbajtur sa më larg Coronavirusin, i cili është përhapur në të gjithë botën.

Nëpërmjet një video-telefonatë në emisionin “Wake Up” mëngjesin e sotëm Kledi Kadiu tha se duhet të tregojmë kujdes dhe mos përsërisim gabimin e Italisë.

Ai tha se gabimi i Italisë ishte fakti që nuk u mor shumë seriozisht situata dhe ky virus.  “Na dukej shumë larg Kina”, tha ai i cili e përsëriti shumë herë rëndësinë e të qëndruarit në shtëpi si masë kyçe për të parandaluar Koronavirusin.

Ai dhe familja e tij, e përbërë nga bashkëshortja e tij Charlotte dhe vajza Lea qëndrojnë të izoluar në shtëpi dhe duke qenë se shtëpinë e kanë afër me detin përfitojnë për të bërë vetëm një ecje të shkurtër gjatë ditës.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: