Connect with Us

Mund t’i besoni gjithçka/ Shenjat më të besueshme të horoskopit

Kuriozitete

Mund t’i besoni gjithçka/ Shenjat më të besueshme të horoskopit

Publikuar

-

Bricjapi

Çelësi kryesor natyrës së Bricjapit është sensi i përgjegjshmërisë. Ju mund të mbështeteni tek ata nëse doni që të sillni në vete një grup njerëzish që kanë probleme.

Gjithashtu ata janë edhe këshillues shumë të mirë dhe mund të mbështeteni tek ata për çdo lloj gjëje që ju nevojitet.

Demi

Vitaliteti i Demit është diçka që vështirë të shtyhet. Nëse një Dem ju thotë se do të jetë gjithnj pranë jush dhe mund të mbështeteni tek ata. Ata e kuptojnë shumë mirë se çfarë ju nevojitet dhe do të dinë t’iu japin udhëzimet e duhura në një situatë të ndërlikuar.

Akrepi

Në çdo rast, Akrepi pëlqen të ndihet i ngarkuar, kështu që ata janë rregullisht të shqetësuar për të marrë përgjegjësi. Individët janë tronditur nga sytë e tyre të ashpër dhe gjallërimi mahnitës, të gjithë hapen drejt një Akrepi dhe i tregojnë agoninë e tyre të fortë, megjithatë, ata janë privatë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: