Connect with Us

“Parqet e lodrave i pashë plot me fëmijë”/ Alketa Vejsiu iu bën thirrje prindërve

Showbizz

“Parqet e lodrave i pashë plot me fëmijë”/ Alketa Vejsiu iu bën thirrje prindërve

Publikuar

-

Moderatorja Alketa Vejsiu ka dhënë një mesazh të rëndësishëm për të gjithë njerëzit, sidomos për prindërit. Duke qenë se Coronavirus është përhapur edhe në Shqipëri, modertorja këshillon që të evitohen daljet ku ka grumbullime njerëzish.

“Qendroni në shtëpi! Kina Izoloi Virusin, Italia gjithashtu, është rradha jonë! Parqet e lojërave i pashë plot me fëmijë! Nuk duhet sepse virusi merret me prekje;

Topi, lodrat janë përcjellës dhe mbartës! Mos të bëjmë gabimin që ta marrim me sportivitet! Do shpëtojmë shumë shpejt, por është rasti për ta marrë seriozisht!

Qendroni në shtëpi! Vitamina C, ujë të ngrohtë me limon lexova në një artikull shkencor! Njerëzimi ka kaluar më keq se kaq, luftra të tmerrshme; po na kërkohet të qendrojmë në shtëpi!”, është shprehur Alketa në një video të ndarë në Instagram./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: