Connect with Us

Pas përfundimit të serialit “Gylperi”/ Ky është filmi që do të fillojë së shpejti

Life Style

Pas përfundimit të serialit “Gylperi”/ Ky është filmi që do të fillojë së shpejti

Publikuar

-

Së shpejti në ekranin shqiptar do të nisë një serial i ri turk, me një histori të veçantë dashurie. Në role kryesore do të jenë dy aktorë shumë të pëlqyer nga publiku, Furkan Andiç i cili luan rolin e Gokhanit në serialin “Lule të vetmuara” dhe aktorja Aybuke Pusat.

Personazhet kryesorë Selin dhe Demir do t’i bëjë bashkë një shtëpi. Për shkak të një ngatërrese ata do të përfundojnë duke jetuar në një shtëpi edhe pse janë krejtësisht të panjohur për njëri-tjetrin.

Selin dhe Demir janë dy të rinj shumë kokëfortë dhe të jetojnë në një shtëpi do të jetë sfidë për ta. Për më tepër Demir është menaxher në kompaninë ku Selin punon. Pritet që ky serial të fillojë në Klan Plus pas mbarimit të “Gylperi”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE