Connect with Us

Reperi i bashkohet partneres në “çmendurinë” e radhës/ Rina dhe Sin Boy bëjnë ndryshimin në pamje

Showbizz

Reperi i bashkohet partneres në “çmendurinë” e radhës/ Rina dhe Sin Boy bëjnë ndryshimin në pamje

Publikuar

-

Reperja Rina Balaj dhe partneri i saj Sin Boy kanë marrë të gjithë vëmendjen me pamjen e tyre. Ata kanë treguar se janë një çift mjaft i kombinueshëm edhe përsa i përket pamjes.

Ajo i kishte lyer flokët e saj në ngjyrë bizele e jeshile të errët dhe dukej fantastike me pamjen e re, e cila duket se i ka pëlqyer shumë.

Mirëpo, ajo nuk është e vetmja që ka bërë një ndryshim drastik, pasi edhe partneri i saj, Sin Boy, i është bashkuar në “çmenduri”.

Pas flokëve të kuq, ai ka vendosur lyejë flokët me ngjyrën e verdhë dhe portokalli të ndezur.

Ndryshimin e look-ut të tij e ka treguar vetë Rina, e cila ka ndarë në InstaStory foto të partnerit. Gjithashtu vihet re edhe maskat mbrojtëse pas përhapjes së Coronavirusit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: