Connect with Us

Ronela Hajati anulon koncertet/ Jep mesazhin për të gjithë fansat

Showbizz

Ronela Hajati anulon koncertet/ Jep mesazhin për të gjithë fansat

Publikuar

-

Pas konfirmimit të Coronavirusit edhe në Shqipëri të shumtë kanë qenë personazhet e shoëbizit që kanë dhënë mesazhe të rëndësishme për të gjithë njerëzit.

Një prej tyre ka qenë edhe këngëtarja e njohur Ronela Hajati e cila ka bërë të ditur se ka anulluar çdo lloj aktiviteti dhe koncerti.

Ajo është shprehur se është momenti që të kujdesemi në maksimum për higjenën dhe të evitohen kontaktet me shumë njerëz.

Ajo përmes një postimi në Instastory u shpreh:“Çdo aktivitet i imi këtë javë anulohet! Pune, koncerte! te njejten gje duhet ta bejme gjithe…Stay Home, Stay Safe #coronavirus Kujdesuni Max per higjenen, kontaktet me njerez, dhe sidomos per prinderit tane! Kujdesuni njerëz… qëndroni brenda në mënyrë që të kalojmë edhe këtë situatë delikate”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: