Connect with Us

U akuzua për abuzime seksuale/ Jepet dënimi për ish producentin e famshëm

Showbizz

U akuzua për abuzime seksuale/ Jepet dënimi për ish producentin e famshëm

Publikuar

-

Harvey Weinstein është dënuar me burg pas akuzave për abuzime seksuale. Ish producenti i famshëm Weinstein është dënuar për përdhunim të shkallës së tretë dhe një akt seksual kriminal të shkallës së parë.

Më shumë se 70 gra e akuzuan ish producentin për ngacmime seksuale dhe teksa po transferohej në burgun e Rikers Island me një ambulancë e cila u dërgua në Spitalin Bellevue në Neë York, pasi ai u ankua për dhimbje në gjoks.

Producenti nuk i ka shpëtuar dënimit dhe ditën e sotme është shpallur vendimi përfundimtar për të duke u dënuar me 23 vite burg. Prej vitesh përflitej për abuzimet seksuale të ish-producentit, mirëpo ai u akuzua publikisht në nëntor të vitit 2017./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: