Connect with Us

Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më të flakta të Ania Krosnika

Showbizz

Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më të flakta të Ania Krosnika

Publikuar

-

Ania Krosnika është një nga modelet tashmë më të njohura të Playboy. Para se të bëhej pjesë e modelingut, Ania në vitet e saj të adoleshencës ka qenë shahiste.

Ajo tërhoqi vëmendjen me format e saj bombastike dhe u bë pjesë e Playboy, por jo vetëm kaq. Ania iu fut edhe politikës ndonëse nuk pati shumë sukses.

Në zgjedhjet e tetorit, ku ajo u kandidua në distriktin e “Humber River—Black Creek”, në radhët e Partisë Popullore, modalja seksi grumbulloi vetëm 397 vota, por është e sigurt se në zgjedhjet e ardhshme ndoshta numri i tyre do të jetë edhe më i madh për politikanen më të re kanadeze.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U martua me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar në ndihmë të Shqipërisë

Publikuar

-

Nga

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka vendosur të ndihmojë Shqipërinë në këto ditë të vështira ku të gjithë po përballen me Coronavirusin. I martuar prej dy vitesh me biznesmenen shumë të fuqishme miliardere nga Kina, me të cilën ka edhe një djalë, ka treguar se të dy kanë vendosur të dërgojnë 200 mijë maska drejt Shqipërisë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditët plot dashuri të Ajkës dhe Xhensila Myrtezajt në karantinë/ Këngëtarja publikon videot e ëmbla me të bijën

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, ka treguar se si po e kalon këtë periudhë izolimi në shtëpinë e saj së bashku me Besin dhe Ajkën. Xhensila ka publikuar disa video ku shihet duke luajtur me Ajkën e vogël e cila duket se argëtohet shumë me prindërit e saj. Në njërën nga […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e veçantë e Turjan Hyskës në karantinë/ Orinda Huta i bën urimin romantik

Publikuar

-

Nga

Sot, moderatori dhe producenti Turjan Hysko feston 35 vjetorin e tij të linjdes dhe në këtë ditë të vecantë për të ka marrë shumë urime e surpriza nga miqtë e familjarët e tij. Edhe pse në karantinë, Turjani ka publikuar një video në Instastory ku tregon se si miqtë e familjarët i kënduan këngën e […]

LEXO TE PLOTE