Connect with Us

“Ana e mirë e vetizolimit”/ Dafina Zeqiri e sheh në këtë mënyrë qëndrimin në shtëpi

Showbizz

“Ana e mirë e vetizolimit”/ Dafina Zeqiri e sheh në këtë mënyrë qëndrimin në shtëpi

Publikuar

-

Këngëtarja Dafina Zeqiri është vetizoluar dhe ka ndarë me ndjekësit e saj momente nga shtëpia.

Dafina ka treguar se qëndrimi në shtëpi ka një anë të mirë pasi ka patur mundësinë të mendojë për veten e saj dhe albumin që do të nxjerrë së shpejti.

Në fotografinë e publikuar ku shihet me dy macet e saj Dafina ka shkruar: “Ana e mirë e të qenit e mbyllur është që unë më në fund mund të fokusohem në veten dhe në albumin tim!” Nuk e dimë se ku ndodhet partneri i saj Dj Geek, por këtë ditë Dafina e ka vetëm për veten.

Dafina Zeqiri u ka dhënë kështu një shembull të mirë ndjekësve të saj për të respektuar të gjitha masat për parandalimin e përhapjes së COVID-19./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: