Connect with Us

“E humba në një moment kritik për jetën”/ Hygerta Sako mes dhimbjes rrëfen për periudhën më të vështirë

Showbizz

“E humba në një moment kritik për jetën”/ Hygerta Sako mes dhimbjes rrëfen për periudhën më të vështirë

Publikuar

-

Pak ditë më parë, moderatorja Hygerta Sako ndau me ndjekësit lajmin e trishtë për humbjen e babait e saj. Sot nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka shprehur dhimbjen e saj të madhe dhe është shprehur se e humbi njeriun e saj më të shtrenjtë në një moment kritik.

“Dashuria ne koherat e koleres aka Dhimbja ne koherat e koronavirusit

Thone dhe kane te drejte qe dhimbja kalohet me njerez. E humba babane ne nje moment kritik per jeten dhe vazhdimesine e te gjitheve ne. Mbyllur ne shtepi me nenen dhe vajzen time, dhimbja eshte akoma me e madhe. E kam te pamundur t’ju kthej pergjigje te gjitheve, gishtat nuk me punojne e mendja eshte e turbullt. Por ju jam mirenjohese pafund per te gjithe mbeshtjetjen pa kufi qe me keni dhene ne keto dite te veshtira. Kush e ka humbur babain, ma kupton shume mire dhimbjen. U prehshin ne paqe te gjithe baballaret tane, qe na kane rritur me sakrifica e vetemohim e na kane mbushur me dashuri e perkujdesje. Nje keshille per te gjithe ju qe e gezoni ende dashurine dhe zerin e babait. Gezoni sa me shume me ta, bisedoni, puthini, perqafojini, sepse nuk e dime kurre kur do i humbim dhe cdo sekonde me shume me ta ka vlere te paimagjinueshme. Zoti ju bekofte te gjitheve e faleminderit dhe nje here per te gjithe mesazhet e mbeshtetjen qe me keni dhene. 🙏🕊☝️”- janë fjalët e saj në postim./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako) on

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: