Connect with Us

Kim Kardashian merr masat e nevojshme kundër Coronavirusit/ Merr udhëzimet e duhura nga mjeku

Showbizz

Kim Kardashian merr masat e nevojshme kundër Coronavirusit/ Merr udhëzimet e duhura nga mjeku

Publikuar

-

Biznesmenja e njohur Kim Kardashian është një nga të shumtët personazhe të shoëbizit që ka dhënë mesazhe dhe është vetizoluar në shtëpinë e saj së bahskume familjen për shkak të përhapjes së Coronavirusit.

Ylli i “Keeping Up Ëith The Kardashians” ftoi në shtëpinë e saj një mjek për të diskutuar për masat që ajo duhet të marrë për të mbrojtur familjen e saj nga ky virus.

Me ndihmën e doktorit ajo pastroi shtëpinë gjithashtu edhe një dhuratë që Khloe Kardashian kishte blerë për njërën nga vajzat e saj.

Mjeku po i jepte këshilla se nuk duhet të bëjë shtrëngime duarsh dhe se bërrylat janë po ashtu një ide e keqe pasi njerëzit janë këshilluar që të kolliten dhe të teshtijnë në to./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: