Connect with Us

Meral përballet me nënën e saj / Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Meral përballet me nënën e saj / Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Xhemre i tregon Gokhanit se e tërhoqi padinë ndaj Burakut. Gokhan nxehet me veprimin e Xhemres dhe Defne i largon ata më shumë nga njëri-tjetri. Serkan mëson se Ejlyl u nda nga ai për faj të Nazanit. Mesude i kërkon Nazanit ta punësojë si pastruese për të larë borxhin e Ejlylit. Serkan futet pa leje në jetimore vetëm për të takuar Ejlylin.

Ai pajtohet me Ejlylin dhe i shpreh dashurinë para vajzave të jetimores. Gazetat shkruajnë për Meralin dhe faktin që ajo është jetime. Meral e përjeton keq por Feride i tregon se me këtë ajo do t’i japë shpresë shumë vajzave për të ndjekur ëndrrat e tyre. Defne shkon në jetimore dhe viziton Xhemren për ta pyetur rreth Gokhanit.

Serkan dhe Ejlyl dalin së bashku por Kemal nuk i lë të qetë. Meral përballet me nënën e saj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: