Connect with Us

Nuk dorëzohen kurrë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë gjithcka për partnerin e tyre

Kuriozitete

Nuk dorëzohen kurrë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë gjithcka për partnerin e tyre

Publikuar

-

Dashi

Dashi e kupton atë që u nevojitet dhe nuk janë ata që duhet të tërhiqen kaq lehtë. Ata janë shenja më e besueshme, më e vështirë dhe më e fortë e zodiakut. Ata do të punojnë më shumë dhe do të bëjnë gjithçka dhe gjithçka për të shpëtuar marrëdhënien.

Bricjapi

Bricjapët janë në përputhje me veten dhe njerëzit e tjerë. Ata nuk mashtrohen duke bërë premtime të rreme në rast se nuk mund t’i mbajnë ato dhe ata vazhdimisht do të jenë atje për të dashurit e tyre. Në rast se ata përballen me disa pengesa në marrëdhëniet e tyre, ata do të përpiqen të zgjidhin situatën. Nuk ka rëndësi në rast se duket sikur gjithçka do të humbet, Bricjapët do të vazhdojnë të bëjnë përpjekje. Ata janë njerëz të ndershëm, të devotshëm dhe preferojnë të mos mashtrojnë të tjerët.

Demi

Individët e Demit janë të njohur se janë të kujdesshëm dhe të moderuar. Në rast se ata përqendrohen në diçka, kjo ndodh sepse ndjehen të fortë për të. Përkundër presionit dhe vuajtjeve, Demi do të mbajë çdo agoni në mënyrë që t’i bëjë gjërat të funksionojnë. Ata do të forcojnë këmbët në tokë dhe nuk do të lëvizin lehtë duke u ndarë. Në rast se ata janë të lumtur me ju, ata nuk do të marrin pjesë me ju. Kjo shenjë e zodiakut përpiqet të përqëndrohet në ndjenjën dhe romancën./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

FOTO- Oficeri i policisë gjen mënyrën e duhur për të përcjellë mesazhin “ Qëndro në shtëpi”

Publikuar

-

Nga

Ndërsa India po zbaton urdhrin e bllokimit të vendit për shkak të pandemisë globale, një oficer policie ka gjetur një mënyrë krijuese për të përcjellë mesazhin tek njerëzit që duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rajesh Babu, një inspektor policie në qytetin jugor të Chennai, ka vendosur një helmetë me formën e koronavirust të ndërtuar posaçërisht […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të përdorim mediat sociale në mënyrë pozitive gjatë pandemisë globale dhe vetë-izolimit

Publikuar

-

Nga

Në një kohë si kjo, media sociale mund të bëhet një shpatë me dy tehe. Nga njëra anë, ajo mund të jetë një burim jetësor i lidhjes, shkëmbimit të informacionit dhe bashkëveprimit shoqëror – e cila është më e rëndësishme se kurrë tani që shumica e ndërveprimeve tona fizike me miqtë dhe familjen tonë janë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Sapuni, “arma” më e fortë kundër Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Një nga këshillat kryesore në luftën kundër koronavirusit, përpos karantinës në shtëpi, është larja e shpeshtë e duarve me ujë dhe sapun. Mjekët dhe hulumtuesit jo vetëm mendojnë se kjo nuk është thjesht një masë higjienike bazike, por që kemi të bëjmë me një nga armët më efektive jo vetëm kundër koronavirusit, por edhe ndaj […]

LEXO TE PLOTE