Connect with Us

“Pastroni gjithçka që prekni”/ Naomi Campbell e mbërthyer nga “koka te këmbët” me masat mbrojtëse

Showbizz

“Pastroni gjithçka që prekni”/ Naomi Campbell e mbërthyer nga “koka te këmbët” me masat mbrojtëse

Publikuar

-

Modelja e famshme Naomi Campbell kohët e fundit ka postuar disa foto të vetes duke hipur në një aeroplan në Aeroportin Ndërkombëtar të Los Anxhelosit. Ajo kishte marrë të gjitha masat mbrojtëse ndaj Coronavirusit ku shihej e veshur me një kostum hazmat, një palë syze, një maskë për fytyrën dhe doreza të lateksit rozë.

Në njërën fotografi, ajo pozon brenda Terminalit Ndërkombëtar Tom Bradley me valixhen e saj, ndërsa një tjetër e veshur me një pelerinë të shtruar mbi rrobën mbrojtëse, me një dorë të mbuluar me latex që shtrëngon telefonin e saj celular dhe tjetrën duke kapur në një qese plastike transparente. Campbell foli për teknikat e saj për të shmangur mikrobet ndërsa fluturonte gjatë një video pesë minutëshe të shpërndarë në kanalin e saj në YouTube.

“Pastroni gjithçka që ju mund të prekni,” këshilloi ajo./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: