Connect with Us

Shenjat e horoskopit që adhurojnë të jenë beqarë

Kuriozitete

Shenjat e horoskopit që adhurojnë të jenë beqarë

Publikuar

-

Akrepët pëlqejnë të jenë me dikë që i bën të zbulojnë më shumë gjëra nga vetvetja dhe nëse nuk do të ishte kështu atëherë do të preferonin të ishin vetëm.

Virgjëreshës i pëlqen të jenë beqarë sepse e duan të kalojnë kohën vetëm. Ata gjithashtu gëzojnë të punojnë dhe mund të konsiderohen punëtorë të mëdhenj sepse ata janë kaq të përgjegjshëm dhe të organizuar.

Gaforrja pëlqen të shijojë kohën vetëm po aq sa edhe kur është në një marrëdhënie dashurie.

Por nganjëherë ata tërhiqen në guaskën e tyre dhe u pëlqen të jenë vetëm shtëpi kur të munden.

Peshqit pëlqejnë të jenë në një lidhje, por jashtë vetëmbrojtjes, shumë janë më të lumtur kur beqarë. Peshqit janë qenie shumë emocionale, si dhe shenja krijuese dhe imagjinare të astrologjisë./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: