Connect with Us

Anulon koncertet/ Alban Skënderaj: Shëndeti mbi të gjitha

Showbizz

Anulon koncertet/ Alban Skënderaj: Shëndeti mbi të gjitha

Publikuar

-

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Skënderaj, për shkak të përhapjes së Coronavirusit dhe anullimit të fluturimeve, ka lajmëruar se janë anuluar koncertet e tij, në Kanada dhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pas situatës së vështirë me Koronavirusin anembanë botës.

Këngëtari ka njoftuar fansat e tij në Instagram se, koncertet e planifikuara do të shtyhen për një afat të pacaktuar ende dhe se shëndeti është mbi gjithçka.

“Të dashur miq duke marrë parasysh situatën e rënduar globale nga Koronavirusi, koncertet që ishin planifikuar në Kanada por edhe në USA shtyhen me një afat ende të pacaktuar. Jemi në pritje të zhvillimeve të reja dhe gati që në momentin e parë që është e mundur të shpallim datat e reja. Më shumë info do vijnë në vazhdim. Kushdo që ka nevojë për më shumë shpjegime t’i drejtohet kontakteve më lart. Faleminderit dhe uroj për të gjithë një rikthim sa më të shpejt në normalitet. Shëndeti mbi të gjitha!”, shkruan Albana Skënderaj në njoftimin e tij.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: