Connect with Us

“Asnjë mjek se di çfarë kam”/ Modelja e famshme e frikësuar, dyshon se është e prekur nga Coronavirus

Showbizz

“Asnjë mjek se di çfarë kam”/ Modelja e famshme e frikësuar, dyshon se është e prekur nga Coronavirus

Publikuar

-

Modelja e famshme Heidi Klum ka shprehur shqetësimin e saj pasi është sëmurë gjatë kohës që ishte në xhirimet e America’s Got Talent.

Në një postim të fundit ajo shprehet se asnjë mjek nuk ka qenë në gjendje ta përcaktojë nëse vërtet ka Koronavirus. 46-vjeçarja shprehet se ka qenë në Pasadena, California për të filmuar konkursin e talenteve, në një video në Instagram ku shfaqej e shtrirë në shtrat ditën e premte.

Gjithçka nisi me një ftohje më pas me ethe dhe kollë, rrufë dhe ajo thjesht nuk ndihej mirë, ndaj ka qëndruar në shtëpi gjatë kësaj periudhe për të mos infektuar asnjë person tjetër.

“Shpresoj të jetë thjesht një ftohje, unë do të doja të bëja testin e Koronës, por thjesht këtu nuk ka teste. Kam provuar me dy mjekë të ndryshëm dhe thjesht nuk kanë bërë gjë”, tha modelja.

“Qëndroni të gjithë të sigurt, rrini në shtëpi nëse nuk ndiheni mirë”, ishte mesazhi i saj i fundit./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: