Connect with Us

“Do më kërkonte të martoheshim por kishte një problem”/ Balerina shqiptare rrëfen për propozimin e aktorit të “Sex and the City”

Showbizz

“Do më kërkonte të martoheshim por kishte një problem”/ Balerina shqiptare rrëfen për propozimin e aktorit të “Sex and the City”

Publikuar

-

Balerina e njohur, Adel Lami ka qenë së fundi e ftuar në emisionin Pop Culture ku ka treguar për jetën e saj profesionale po ashtu edhe private. Ajo ka habitur me deklaratën e saj ku ka treguar se aktori i famshëm “Sex and the City” , Chris North I ka propozuar për martesë por kishte vetëm një pengesë, moshën.

Ai i ka thënë se nëse do të ishte më i ri ata do të ishin martuar direkt. Chris është bërë shumë i njohur nga roli Mr Big në filmin “Sex and the city” dhe aktualisht është 65 vjeç.

Ndonëse ai vazhdon të jetë i pashëm, balerina jonë është  vetëm 25 vjeç. Balerina tha se prindërit e saj nuk duan ende që ajo të martohet, pasi dëshirojnë që ajo të bëjë karrierë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Karantina seksi e supermodeles/ Demi Rose “heq dorë” nga të brendshmet

Publikuar

-

Nga

Supermodelja seksi britanike Demi Rose vijon të provokojë ndjekësit në rrjetet sociale. Demi ka dhuruar shumë poza të nxehta teksa ndodhet në shtëpinë e saj e izoluar. Duket se bukuroshen britanike nuk e pengon as Coronavirus për të qenë gjithnjë e më shumë aktive në Instagram dhe duke dhuruar poza provokuese për 13.8 milionë ndjekësit […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E njohur për disa veprimtari bamirësie/ Misi heq kurorën e të bukurës për të ndihmuar të prekurit nga Coronavirus

Publikuar

-

Nga

Misi e cila fitoi kurorën e Mis Anglia në vitin 2019 është kthyer në Mbretërinë e Bashkuar për të bërë një bamirësi duke u rikthyer për të vazhduar karrierën e saj si doktoreshë në këtë kohë pandemie. Bhasha Mukherjee vendosi të shkëputej nga karriera e saj si doktoreshë pë të konkurruar në kompeticionin e bukurisë, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Humbi 20 kilogramë për një kohë të shkurtër/ Modelja e Instagramit mahnit me linjat e saj

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Alexandra Cane i ka mahnitur të gjtihë me format e saj super bombastike. Alexandra, gjatë një interviste ka rrëfyer se ka humbur plot 20 kilogramë dhe se tani është shumë e kënaqur me rezultatin që ka arritur. Bukuroshja e ekranit, ka pozuar me bikini duke dhuruar poza shumë të nxehta. Për më […]

LEXO TE PLOTE