Connect with Us

“Do më kërkonte të martoheshim por kishte një problem”/ Balerina shqiptare rrëfen për propozimin e aktorit të “Sex and the City”

Showbizz

“Do më kërkonte të martoheshim por kishte një problem”/ Balerina shqiptare rrëfen për propozimin e aktorit të “Sex and the City”

Publikuar

-

Balerina e njohur, Adel Lami ka qenë së fundi e ftuar në emisionin Pop Culture ku ka treguar për jetën e saj profesionale po ashtu edhe private. Ajo ka habitur me deklaratën e saj ku ka treguar se aktori i famshëm “Sex and the City” , Chris North I ka propozuar për martesë por kishte vetëm një pengesë, moshën.

Ai i ka thënë se nëse do të ishte më i ri ata do të ishin martuar direkt. Chris është bërë shumë i njohur nga roli Mr Big në filmin “Sex and the city” dhe aktualisht është 65 vjeç.

Ndonëse ai vazhdon të jetë i pashëm, balerina jonë është  vetëm 25 vjeç. Balerina tha se prindërit e saj nuk duan ende që ajo të martohet, pasi dëshirojnë që ajo të bëjë karrierë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: