Connect with Us

Lule të vetmuara/ Jeta e Meral është në rrezik, kush është në të vërtetë gruaja që hiqet si nëna e saj

Life Style

Lule të vetmuara/ Jeta e Meral është në rrezik, kush është në të vërtetë gruaja që hiqet si nëna e saj

Publikuar

-

Neriman dhe Feride shqetësohen për Meralin. Gruaja që hiqet si nëna e saj Selma i fsheh telefonin Meralit. Meral gjen të njëjtën batanije të saj në shtëpinë e Selmës dhe dyshon tek ajo. Kemal justifikohet para komisarit dhe arrin të shpëtojë.

Selma telefonon bashkëshortin dhe i thotë se ka gjetur vajzën e tyre. Bashkëshorti i Selmës lajmëron Meralin të dalë nga shtëpia dhe i tregon se vajza e tyre ka vdekur. Selma mendon se vajza e tyre është gjallë dhe ka probleme psikologjike. Feride dhe vajzat e konviktit vihen në kërkim të Meralit. Selma nuk e lë Meralin të largohet nga shtëpia dhe e kyç brenda.

Meral telefonon Feriden dhe i tregon se është në rrezik. Feride dhe vajzat gjejnë vendndodhjen e Meralit. Feride telefonon policinë. Selma kërcënon Meralin se do e vrasë dhe i vë pistoletën në kokë. Mesude vendos ta marrë Ejlylin nga jetimorja.

Ejlyl nuk pranon pasi ka frikë nga Kemali. Bashkëshorti i Selmës arrin në kohë për të shpëtuar Meralin. Selma plagos veten duke tentuar të lëndojë Meralin./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: