Connect with Us

Meral mëson të shkuarën e saj tronditëse/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Life Style

Meral mëson të shkuarën e saj tronditëse/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Meral tronditet kur përballet me nënën e saj dhe nuk e pranon atë. Nëna i tregon Meralit se ajo nuk e ka braktisur por atë e kanë rrëmbyer kur ishte e vogël.

Serkan bie pre e kurthit të Kemalit dhe përfundon në komisariat. Defne përpiqet t’i tregojë Gokhanit se Xhemre nuk ka ndryshuar. Banu shkon në jetimore dhe fajëson Kaderin për gjithçka që i ndodhi.

Pavarësisht sjelljes së ashpër të së ëmës Kader ofrohet ta ndihmojë atë. I nxitur nga Defneja Gokhani zihet me Xhemren. Meral shkon në shtëpinë e nënës së saj dhe mëson se nëna e saj e dinte të vdekur. Gynej puth për herë të parë Songylin.

Kjo e fundit inatoset. Serkan akuzon Kemalin që e ka futur në kurth. Mesude e kundërshton para policëve duke thënë se Kemali nuk e bën këtë gjë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: