Connect with Us

Nuk japin kurrë një shans të dytë/ Shenjat e horoskopit që thonë menjëherë “Lamtumirë”

Kuriozitete

Nuk japin kurrë një shans të dytë/ Shenjat e horoskopit që thonë menjëherë “Lamtumirë”

Publikuar

-

Demi

Demi kurrë nuk jep një shans të dytë por mund ti japin fund shumë shpejt. Ata nuk japin shanse të dyta sepse kanë shumë respekt për veten.

Akrepi

Nëse kërkoni një shans të dytë nga Akrepi kur i keni thyer besimin, atëherë më mirë mos e provoni fare rikthimin apo faljen. Do të merni vetëm lamtumirën.

Gaforrja

Në shumë mënyra Gaforrja është një nga shenjat më pesimiste. Ndodh që ata mund të kenë dhënë një shans të dytë vetë për ti lënduar ata që i lënduan.

Bricjapi

Nëse ngatërrohesh me një Bricjap ata shpresojnë të rriteni sa më shpejt nga eksperienca por mos prisni kurrsesi të fitoni një shans të dytë./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: